Bankové investičné zlato

Chráňte si svoje úspory. Zameňte euro za fyzické zlato. Robia to ľudia na celom svete, ktorým nie je jedno čo bude zajtra a je jedno koľko gramov si môžete teraz dovoliť … Robte to priebežne.
Zlato sa vždy osvedčilo ako „poistka“ pred nezodpovedným konaním politikov a vlád… Dlh EU vytvorený politikmi a vládami za posledných 5 rokov presiahol 10 BILIONOV EURO !
Kto tento dlh zaplatí?

Po novom bude vyvlastnenie vkladov v prospech bánk nielen možné. Bude to pravidlo. Skúste si predstaviť túto nehoráznu vec. Vaša banka sa dostane do problémov – a aby sa z nich vykúpila, privlastní si vaše vklady. A vyplatí sa z dlhov. Viac v sekcii “Média”

Zlaté tehličky

Gold bar je množstvo rafinovaného (proces čistenia zlata) zlatého kovu akéhokoľvek tvaru, ktorý výrobca vytvára podľa podmienok zlato-rozne-gramaze Meeting Standard pre výrobu, označovanie a vedenie záznamov.

Väčšie zlaté tehly, ktoré sa vyrábajú liatím roztaveného kovu do foriem, sa nazývajú ingoty. Menšie tyče môžu byť vyrobené razbou, alebo vyrazením z vhodne valcovaných zlatých listov.

Kilobar (Merná jednotka konverzie), čo znamená, 1000g v hmotnosti (32,15 trójskych uncí), je bar, ktorý je lepšie zvládnuteľný a je používaný zväčša pre obchodovanie a investície. Väčšina kilobarov je plochá, hoci niektorí investori, najmä v Európe, dávajú prednosť tehlovému tvaru.

Nečakajte na zázrak a chránte si svoje ťažko zarobené a našetrené financie už dnes. Využite skvelú investíciu do bankového investičného zlata.