Elita sa pripravuje na niečo veľké: Soros predal všetky akcie svetových bánk pod cenu a nakupuje zlato

Elita sa pripravuje na niečo veľké: Soros predal všetky akcie svetových bánk pod cenu a nakupuje zlato

Podľa beforeitsnews.com Soros a Associations plánujú vyvolanie finančného chaosu. Veľké zdesenie vyvolalo v USA otvorenie obrovských koncentračných táborov, obklopených niekoľkými radami drôtu a postavených vo všetkých častiach Spojených štátov. Do týchto táborov vedia ubytovať milióny ľudí, čo robí tézy postavené na vode, že boli postavené pre príjem niekoľko tisíc nelegálnych prisťahovalcov.

“Prečo miliardári Gyorgy Soros a John Paulson kupujú zlato?” Článok s týmto titulkom a veľmi zaujímavým textom, jeho autorom je novinár Michael Snyder, vyšiel 27. novembra 2015 na nezávislom spravodajskom portály a je založený na chovaní multimilionára behom posledných dní. Informáciu novinár údajne získal od dobre informovaného burzového makléra.

V bízkej dobe sa môže stať niečo veľké! – „Zasvätenci z Wall Street a poprední bankári robia v poslednej dobe veľmi neobvyklé pohyby, na základe ktorých môžeme konštatovať, že sa pripravuje „niečo veľmi veľkého“, k čomu môže prísť veľmi skoro,“ – píše novinár v úvode a potom dodáva, že podľa všetkých ukazovateľov je možné urobiť záver, že v USA, ale aj za ich hranicami dôjde v blízkej dobe k veľkému finančnému krachu.

Tento záver Snyder podporuje, okrem iného aj tým, že magnát a miliardár Georg Soros nedávno predal všetky svoje akcie najväčších svetových bank (JP Morgan, Goldman Sachs) a iné akcie a zároveň nakupuje veľké objemy zlata.

„Prečo by niekto predával pod cenu všetky svoje akcie – a to za stovky miliónov dolárov pod úrovňou hodnoty – a nakupoval zlato? Jedine preto, keď by očakával kolaps svetového finančného systému,“ – píše novinár, ktorý sa opiera o dávnejšie vyjadrenie Sorosa:

„Nemôžem vás potešiť dobrou správou, pretože situácia je veľmi vážna a ťažká. Čaká nás veľmi ťažká doba, niečo ako kríza v tridsiatich rokoch minulého storočia, ale ešte horšie, a to môže doviesť k úplnému krachu finančného systému.

Potom môžu nastať v uliciach Ameriky veľké nepokoje, ktoré by mohli slúžiť ako zámienka na použitie zbraní zo strany úradov a zavedenie obmedzujúceho politického systému, v ktorom individuálna sloboda by bola ešte obmedzenejšia – povedal Soros V nedávnom rozhovore pre Newsweek.

V Amerike prebieha masový nákup streliva, ktoré nieje určené armáde!

Americké sociálne služby sa vyzbrojujú ako vo vojne. Obrovské množstvo zlata nakúpil nie len Soros, ale i ďalší miliardári, ako napríklad John Paulson. Okrem toho v poslednej dobe aj dobre informovaní burzoví makléri masovo predávajú akcie spoločností za obrovské sumy (v rádovo v miliardách dolárov). V tú istú dobu však bolo spozorované aj to, že okrem zlata sa v Amerike intenzívne nakupuje tiež munícia. municia

Nedávno bolo zistené, že americké Sociálne služby nakúpily 174.000 balení munície, které budú rozdelené do 41 lokalít v USA. Prečo sa v mene Božom, sociálni pracovníci potrebujú zásobiť 174.000 nábojmi? – pýta sa autor, a dodáva, že na začiatku tohto roka Úrad štátnej bezpečnosti Spojených štátov kúpil viac ako miliardu guliek, kde sú seriózne obavy z toho, že neboli určené pre armádu.

„Je zrejmé, že burzoví makléri, americká vláda a centrálna banka sa pripravujú na niečo veľké, čo je dôvod, prečo by ste nemali strkať hlavu do piesku,“ – uzatvára autor svoj článok.

Miliardári sádzajú na krach eura? Pokiaľ k vyššie uvedeným informáciam pridáme podivné chovanie Jacoba Rothschilda, Johna Paulsona a Sorosa, rovnako ako skutočnosť, že euro v posledných dňoch skutočne kleslo potom nemôžeme hovoriť o tom, že hroziaci finančný kolaps na svete sa stále javí viac ako nereálne.

Kto vlastne spôsobuje ten najhorší možný výsledok, alebo kto je v pozadí a ťahá za nitky, pre ktoré Európa a Spojené štáty sú v ohrození ešte väčšej krízy, ako tej v tridsiatych rokov minulého storočia, ktorej predchádzal najväčší vojenský konflikt v dejinách?

zdroj: beforeitsnews.com