Sporenie a investovanie v zlate

Sporenie v zlate sa teší veľkej obľube, keďže nie každý má tisíce, alebo desaťtisíce eur aby si mohlo zlato nakúpiť jednorazovo. Dnes skutočný investori už majú vo svojom portfóliu aj zlato. Či už vo forme zlatých tehličiek alebo zlatých mincí. Zlato je skvelou ochranou peňazí pred znehodnotením. Preto variante sporenia je dostupná úplne pre každého.

Sporenie v zlate je jedinečný “depozit”, ktorý si nieje možné zadovážiť v každej banke. Obsahom tohoto produktu je nákup zlatých tehličiek za finančné prostriedky klienta. Zlaté tehličky a mince sú “odlievané” v najvyššej kvalite 999,9/1000 najvýznamnejšími certifikovanými spracovateľmi drahých kovov napr.: Mincovňa Rakúsko, Heraeus, Argor-Heraeus, Umicore. O aktuálnom stave svojho účtu sa dozvie každý klient v ľubovoľnom čase prostredníctvom internetu, online účtu.
investicne-bankove-zlato2

Za prostriedky poukázané klientom na účet sa nakupujú zlaté tehličky, ktoré sú vždy vo výhradnom vlastníctve každého klienta. Investičné zlato majú klienti uložené v bankovom trezore s najvyšším možným stupňom ochrany a poistené na 100% ich hodnoty. Nákup investičného zlata je možné uskutočniť jednorazovým nákupom, alebo formou sporenia.

Pri založení účtu klient zaplatí iba jednorazový investičný depozit – “ážio”. Tento jednorazový poplatok – ážio (je to skôr depozit), bude klientovi vrátený. Klientovi bude pripísaný na jeho účet bonus vo forme % z každého vkladu vo forme bankového zlata. Odkup Vášho investičného zlata, ktoré vlastníte bude vykonaný spôsobom, buď len určitej časti (napr. keď potrebujete súrne hotovosť), alebo všetko Vaše investičné zlato a hotovosť Vám bude zaslaná na Váš účet.

Jednorázový nákup

Skladba zlatého portfólia v gramoch:
1, 2, 5, 10, 20, 50, 100, 250, 500, 1000
1/2 uncová minca viedenský filharmonici
1 uncová minca viedenský filharmonici
(1 unca = 31.1 gramu)

zlata minca pol unce

zlata minca unca

Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať.