Skončilo, alebo vám končí stavebné sporenie,  poistka, sporenie, terminovaný vklad…? Máme pre vás tip.

Skončilo, alebo vám končí stavebné sporenie, poistka, sporenie, terminovaný vklad…? Máme pre vás tip.

Čítajte ďalej. Mohlo by vás to zaujímať.

V dnešnej dobe stále viac a viac ľudí hľadá možnosti pre uloženie ale aj ochranu svojich financií. Nie každý kto si založil stavebné sporenie ho aj na ten účel využije. Či už na kúpu bytu, domu, alebo jeho prerábku a podobne. Tak isto ak niekomu skončí poistenie, nie každý zverí svoje nasporené prostriedky znova tej istej inštitúcií.
Dnes sa postupne ľudia začínajú zaujímať o svoje financie. Veríme, že k nim patríte aj vy. Začíname si uvedomovať, že každé euro ktoré sme si chceli nasporiť pred x rokmi, či už to bol plán pred 5., 10., 15. a viac rokmi, suma, ktorú ste si chceli nasporiť stratila tú kúpnu silu ako v deň keď ste si ten cieľ dali. Kúpna hodnota za 10 – 15 rokov šla dole o 50%. A tu máme odpoveď pre každého, kto si chce šetriť “peniaze”
sporenie v zlate
Či sa už rozhodnete “zainvestovať” časť sumy alebo celú, vieme vám pripraviť po vzájomnej konzultácií konkrétnu ponuku. Či už je to jednorázová investícia, alebo vo forme sporenia, ale aj kombinácia oboch, po konzultácií vám vieme pripraviť ponuku na mieru. Samozrejme táto ponuka vás k ničomu nezaväzuje. Pokiaľ sa rozhodnete našu ponuku neakceptovať, je to v poriadku, ponuka nieje záväzná.
Obrovskú výhodu vám ponúkame do konca roka. Môžete využiť našu akciu 1+1. Či už sa jedná o sporiaci program pre deti, alebo dospelých viete do konca roka ušetriť minimálne 1.500€ na vratnom preddavku pri uzatvorení zmluvy. (Keďže sa jedná o skvelý bonus, princíp ako to celé funguje je lepšie ak vám vysvetlíme osobne)

Akcia-1+1-banner-maly

V každom prípade aj vy máte dnes možnosť vlastniť bankové zlato tej najvyššej kvality a tým si svoje financie ochrániť. Napríklad v Rakúsku tento systém funguje roky. U nás je to stále v “plienkach”. No na grafe nižšie sú čísla jasné. Nevravíme, aby ste dali všetko do zlata, ale ak nemáte svoje financie rozložené aj týmto smerom, je na čase, aby ste sa o to začali zaujímať.
bankove-zlato
Pre ďalšie informácie nás neváhajte kontaktovať. Radi vám zodpovieme vaše otázky.

glitter-pot-of-gold-source_fqlV prípade ak by ste mali záujem zúčastniť sa našich skvelých verejných, bezplatných seminárov “Prečo zlato” sledujte našu Facebookovú fan stránku a smelo sa prihláste na náš bezplatný, verejný seminár aj vy. (Prípadne nám napíšte, zatelefonujte a my vás budeme informovať o najbližšom semináre) A my vám rezervujeme miesto.