Sporenie pre deti

Sporenie pre deti je už od pradávna téma pre každého rodiča. To čo bolo kedysi jednoduché, keďže na trhu bolo zopár produktov, je už dnes zložitejšie. Nehovoriac o tom, že len málo kto môže vidieť do budúcna a tak veľa ľuďom ostáva len veriť bankám, poisťovniam a iným inštitúciám, že to čo sľubujú aj dodržia. Dnes si už väčšina z vás uvedomuje, že to čo bolo sľúbené už dávno nieje pravda. Asi by o tom vedelo rozprávať veľa rodičov.
Nehovoriac o tom, že aj keď ste dokázali danú cieľovú sumu nasporiť, tak hodnota za 10 rokov sa znížila min. o 50% a viac, ak berieme do úvahy rast cien, infláciu a pod. akurát platy nerastú úmerne.

O sporení pre deti by sa dalo debatovať celé hodiny. My Vám ponúkame exkluzívne sporenie pre Vaše ratolesti v zlate – Zlatá rybka, Kráľovské sporenie pre deti! Zlato je platidlom už 2500 rokov a nikdy nestratilo skutočnú hodnotu a vždy bolo tou najlepšou ochranou či už voči rôznym menám, ktoré ste aj Vy, alebo vaši rodičia zažili, ako aj proti inflácií, devalvácií či krachu bánk a finančných trhov. Radi vám poskytneme viac informácií. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať.

Chcete pre svoje deti najvýhodnejšie sporenie a uloženie úspor s kráľovskými podmienkami a výhodami? Využite pre ne “Kráľovské sporenie pre deti”.
Čo dostáva klient v bežnej banke za vklad? Prísľub! Výsledok prísľubu je vždy závislý nielen od ekonomických výsledkov, ale veľmi často aj od politických rozhodnutí. U nás dávame klientom ihneď majetok. V súčasnej dobe krízy je najbezpečnejšou formou uloženia peňažných vkladov protihodnota v majetku – fyzické bankové zlato uložené v trezore s výhradným vlastníctvom klienta, alebo si ho vezme “domov”. Sporenie už od 20€ mesačne. Ako na to? Všetko vám podrobne vysvetlíme. Kontaktujte nás.